A-Solar, een Nederlandse fabrikant van mobiele energie oplossingen, heeft een reeks van Apple-licentie iPhone zonneladers ontworpen met energie-efficiënte zonnecellen die de lithium-ion iPhone batterij kunnen opladen. De interne batterij van de iPhone zonnelader kan worden opgeladen, niet alleen door de zon, maar ook via een Universal Serial Bus (USB). Als er geen zonlicht beschikbaar is, kunt u nog steeds uw iPhone opladen met behulp van de opgeslagen energie van de accu lader.
Sinds Apple de iPhone lanceerde, werden er meer dan 52 miljoen iPhones verkocht. “We krijgen veel feedback van onze klanten die zeggen dat ze zeer tevreden zijn met de bruikbaarheid en mogelijkheden van de iPhone. Echter, een klacht vaak gehoord is dat de iPhone batterij snel ontladen wordt “, zegt Ralph Both, directeur van A-Solar.
De zonneladers voor de iPhone zijn bijzonder handig wanneer u op een zakenreis of een vakantie reis bent. Het grote voordeel is dat de A-Solar laders klein zijn, licht, makkelijk mee te nemen en compatibel met de iPhone 3G, 3G en 4. Dus zijn de nieuwe A-Solar laders geweldige iPhone accessoires.
