Met Griffin Beacon kan je je telefoon of tablet gebruiken als een afstandsbediening
We hebben steeds meer gadgets en het aantal afstandsbedieningen die we nodig hebben is ook toegenomen. De Beacon van Griffin is een zeer interessant apparaat – het verandert jouw Android telefoon of tablet in een volledig functionele universele afstandsbediening. Het maakt verbinding met je toestel via Bluetooth, en stuurt de signalen naar je TV, DVD / Blu-Ray speler via infrarood licht, zoals een traditionele afstandsbediening zou doen. Om dit te doen heb je ook een Dijit applicatie nodig, die beschikbaar is in de Android Market.
Het koppelen van de Griffin Beacon met je telefoon of tablet is zeer eenvoudig. Het apparaat zelf is goed gebouwd. De bovenkant van het apparaat bestaat uit een grote glanzende knop die je gebruikt om de Beacon met je Android toestel te koppelen. De Griffin Beacon is compatibel met Android-apparaten met 2.3.3 versie van het besturingssysteem of hoger. Het toestel werkt zonder draden of voedingskabels en 4 AA-batterijen bieden maximaal 2 maanden gebruiksduur.
Android tablets en telefoons hebben een groot potentieel om te worden gebruikt als geavanceerde afstandsbedieningen voor je elektronische apparaten, maar het grootste probleem is dat ze meestal niet worden geleverd met geïntegreerde infrarood-zenders, waardoor za niet volledig compatibel zijn met Wi-Fi-apparaten of computers. De Griffin Beacon is ontworpen om dat probleem op te lossen, tegen de redelijke prijs.
