Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3-in-1 magnetische MagSafe draadloze oplader – donkergrijs
Artikelnummer:3016851
BESCHIKBAARHEID:Op lager
1 stuks:
CLUB TRENDY PRIJS   - WORD GRATIS LID
Omschrijving
Recensies
  • Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3-in-1 magnetische MagSafe draadloze oplader met opvouwbare standaard
    Belangrijkste kenmerken en specificaties
    - 3-in-1 draadloos oplaadstation voor telefoon, smartwatch en oordopjes
    - MagSafe magnetisch opladen tot 25 W voor compatibele smartphones
    - Ondersteunt Qi/Qi2 draadloos opladen voor niet-MagSafe-apparaten
    - Speciaal Apple Watch-oplaadplatform met 2,5 W-uitgang
    - Platte draadloze oplaadmat voor AirPods en Galaxy Buds (5 W)
    - Verstelbare telefoonhoek voor comfortabel kijken en gebruik van Face ID
    - Opvouwbaar ontwerp voor eenvoudig opbergen en meenemen
    - Ingebouwde LED-indicator en subtiele sfeerverlichting
    - Duurzame aluminium constructie voor stabiliteit en langdurig gebruik
    - Ingang: 12 V⎓3,5 A, 15 V⎓2,8 A
    - Telefoonuitgang: tot 25 W
    - TWS-uitgang: 5 W
    - Watch-uitgang: 2,5 W
    Ideale gebruiksscenario's
    - 's Nachts uw telefoon, Apple Watch en oordopjes opladen op één plek
    - Gebruik op uw bureau tijdens het browsen, videobellen of beantwoorden van meldingen
    - Kantoor- of thuisopstellingen waar kabelwarboel moet worden verminderd
    - Gebruik tijdens het reizen dankzij het opvouwbare, compacte ontwerp
    Waarom dit product perfect is om te kopen
    Interessante feiten
    Pakket bevat
    - 1 × TECH-PROTECT QI2.2-25W-A48 3-in-1 magnetische draadloze oplader
    - 1 × USB-C naar USB-C-kabel (100 cm, 60 W, 20 V⎓3 A)
    Verpakking: Euroblister
    EAN: 5906302352531
    Gerelateerde categorieën: Telefoon accessoires, Magsafe Oplader
Conditie
Refurbished
Het wordt geleverd met een garantie van 2 jaar.
TELEFONISCHE KLANTENSERVICE:
7% KORTING: